قالب جدید

 

بعد از سال ها که افتخار میزبانی سایت های شما مشتریان عزیز داشتیم ، تصمیم بر این بود که قالبی با رابط کاربری و تجربه کاربری بهتر (ui/ux) را برای سایت آماده کنیم. طرح و کدنویسی قالب چند ماهی بود که آماده بود اما بنابه دلایلی امکان تغییرات در سایت نبود. اما بالاخره این قالب رو امروز یعنی سوم آبان ماه روی سایت قرار دادیم. برای طراحی این قالب و کدنویسی زحمات زیادی کشیده شده که کاربران عزیز بتوانند با دیوایس های مختلف دسکتاپ ، تبلت و موبایل از سایت به راحتی استفاده کرده و لذت ببرند.(Responsive Design)

 

paranddata-theme-1

 

انشاالله به زودی بخش پشتیبانی سایت هم تغییراتی خواهد داشت که مشتریان عزیزمان به راحتی بتوانند از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایند.

 

پ.ن : در قالب قبلی پشتیبانی متاسفانه افرادی قالب را نال کردند (به زبان عامیانه بهتره بگیم دزدی!) . برای همین در اینجا از طرف تمامی اعضای پرند دیتا باز هم اعلام میکنم که ما به هیچ وجه راضی نیستیم که افرادی بیان و قالب را کپی برداری کنند یا در سایت های مختلف قرار بدند. شرعا هم این کار حرام هست. کافیه کمی به وجدان خودمان رجوع کنیم و این درک رو هم داشته باشیم که برای قسمت های مختلف این قالب وقت گذاشته شده.

با این حال هر گونه استفاده از قسمت های مختلف سایت و یا نال کردن قالب ، نارضایتی ما رو در پی دارد که باعث خواهد شد که با این سایت ها برخورد کنیم.

با تشکر